noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • FK Dukla Praha
  • Hradec Králové
  • Tatran Sedlčany
  • Pardubice
  • Varnsdorf
  • Ústí nad Labem
  • MAS Táborsko
  • Vlašim
  • Baník Sokolov
  • Viktoria Žižkov
  • Slavoj Vyšehrad
  • FK Kolín
  • Loko Vltavin
  • Benešov
  • Jiskra Domažlice
  • Králův Dvůr
  • Povltavska FA
  • Chrudim
  • Sokol Zápy
  • Písek
  • Admira Praha
  • Meteor Praha
  • Copa Checa
  • 2020/2021
Sab 15 Ago
10:15
SK Kladno SK Kladno
10:15
Benešov Benešov
Dom 16 Ago
17:00
Motorlet Praha Motorlet Praha
17:00
Meteor Praha Meteor Praha
Dom 16 Ago
17:00
Náchod Náchod
17:00
Hradec Králové Hradec Králové
Dom 16 Ago
17:00
Olympie Brezova Olympie Brezova
17:00
FK Zbuzany FK Zbuzany
Dom 16 Ago
17:00
Prepere Prepere
17:00
Varnsdorf Varnsdorf
Dom 16 Ago
17:00
Tatran Sedlčany Tatran Sedlčany
17:00
Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad
Dom 16 Ago
17:00
Slaný Slaný
17:00
Sokol Hostouň Sokol Hostouň
Dom 16 Ago
17:00
Spartak Sobeslav Spartak Sobeslav
17:00
MAS Táborsko MAS Táborsko
Dom 16 Ago
17:00
Sokol Srbice Sokol Srbice
17:00
Baník Sokolov Baník Sokolov
Dom 16 Ago
17:00
Cesky Lev - Union Beroun Cesky Union Beroun
17:00
Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov
Dom 16 Ago
17:00
Velke Hamry Velke Hamry
17:00
Vlašim Vlašim
Dom 16 Ago
17:00
Velvary Velvary
17:00
Dobris Dobris
Dom 16 Ago
17:00
Mariánské Lázně Mariánské
17:00
Karlovy Vary Karlovy Vary
Dom 16 Ago
17:00
Sokol Libiš Sokol Libiš
17:00
Loko Vltavin Loko Vltavin
Dom 16 Ago
17:00
Admira Praha Admira Praha
17:00
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
Dom 16 Ago
17:00
Banik Most - Sous Banik Most - Sous
17:00
Banik Most - Sous Banik Most - Sous
Dom 16 Ago
17:00
Brandýs nad Labem Brandýs Labem
17:00
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice
Dom 16 Ago
17:00
Český Brod Český Brod
17:00
Písek Písek
Dom 16 Ago
17:00
Chomutov Chomutov
17:00
Povltavska FA Povltavska FA
Dom 16 Ago
17:00
Dvůr Králové Dvůr Králové
17:00
Ústí nad Orlicí Ústí Orlicí
Dom 16 Ago
17:00
FK Komárov FK Komárov
17:00
Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Dom 16 Ago
17:00
FK Kolín FK Kolín
17:00
Pardubice Pardubice
Dom 16 Ago
17:00
Kosmonosy Kosmonosy
17:00
Aritma Praha Aritma Praha
Dom 16 Ago
17:00
Letohrad Letohrad
17:00
Chrudim Chrudim
Dom 16 Ago
17:00
Libcany Libcany
17:00
Chlumec nad Cidlinou Chlumec Cidlinou
Dom 16 Ago
17:00
Vysoké Mýto Vysoké Mýto
17:00
Sokol Zápy Sokol Zápy

Follow BeSoccer on Facebook