noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Grupo 2
Sab 07 Mar
AEL Limassol AEL Limassol
0-3
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Dom 08 Mar
Anorthosis Anorthosis
3-0
AEK Larnaca AEK Larnaca
Apollon Limassol Apollon Limassol
1-1
APOEL APOEL
Equipo / Puntos
1 Omonia Nicosia OMO 46
2 Anorthosis ANO 46
3 APOEL APO 40
 
4 Apollon Limassol APO 39
5 AEK Larnaca AEK 35
6 AEL Limassol AEL 31
Grupo 3
Sab 07 Mar
Nea Salamis Nea Salamis
2-2
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paral.
1-1
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
Lun 09 Mar
Doxa Doxa
2-0
Paphos Paphos
Equipo / Puntos
1 Paphos PAP 30
2 Nea Salamis NEA 26
3 Olympiakos Nicosia OLY 25
 
4 Enosis Neon Paralimni ENO 23
5 Ethnikos Achna ETH 21
6 Doxa DOX 14
Grupo 3
Vie 06 Mar
Aris Limassol Aris Limassol
1-0
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Sab 07 Mar
Anagennisi Anagennisi
5-1
Othellos Athienou Othellos Athienou
Ayia Napa Ayia Napa
0-0
ASIL Lysi ASIL Lysi
Karmiotissa Karmiotissa
4-1
Onisilos Onisilos
Equipo / Puntos
1 Karmiotissa KAR 15
2 Aris Limassol ARI 13
3 Ayia Napa AYI 11
4 Ermis Aradippou ERM 10
 
5 Onisilos ONI 7
6 ASIL Lysi ASI 5
7 Othellos Athienou OTH 4
8 Anagennisi ANA 3
Grupo 4
Sab 07 Mar
AE Zakakiou AE Zakakiou
1-1
Xylotympou Xylotympou
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
2-1
Omonia Psevda Omonia Psevda
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
1-0
Digenis Akritas Digenis Akritas
Dom 08 Mar
Alki Oroklini Alki Oroklini
2-1
Akritas Akritas
Equipo / Puntos
1 Alki Oroklini ALK 12
2 AE Zakakiou AEZ 12
3 Omonia Aradippou OMO 11
4 Xylotympou XYL 11
 
5 Digenis Akritas DIG 9
6 Akritas AKR 7
7 Digenis Ypsonas DYP 5
8 Omonia Psevda OMP 0
Tercera Chipre
Sab 07 Mar
Ethnikos Assias Ethnikos Assias
4-0
O Kormakitis O Kormakitis
Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta
1-0
Kouris Erimi Kouris Erimi
Elpida Xylofagou Elpida Xylofagou
1-1
PAEEK PAEEK
MEAP Nisou MEAP Nisou
2-3
Ahironas Ahironas
EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia
5-1
Digenis Voroklinis Digenis Voroklinis
Ormideia Ormideia
0-2
Halkanoras Halkanoras
ENAD ENAD
3-0
Amathous Amathous
Dom 08 Mar
Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou
1-1
APONA Anagias APONA Anagias
Equipo / Puntos
1 Ahironas AHI 49
2 PAEEK PAE 46
3 Kouris Erimi KOU 45
4 EN THOI Lakatamia ENT 41
5 Halkanoras HAL 39
6 MEAP Nisou MEA 37
7 Elpida Xylofagou ELP 36
8 Elia Lythrodonta ELI 32
 
9 Iraklis Yerolakkou IRA 30
10 APONA Anagias APO 28
11 Ormideia ORM 25
12 Ethnikos Assias ETH 23
13 Amathous AMA 17
14 O Kormakitis OFC 17
15 Digenis Voroklinis DIG 9
16 ENAD ENA 8
de - ISO Country Code Bundesliga »
Sab 30 Mayo
18:30
Bayern München
18:30
Fortuna Düsseldorf
Sab 30 Mayo
15:30
Hertha BSC
15:30
FC Augsburg
Sab 30 Mayo
15:30
Mainz 05
15:30
Hoffenheim
Sab 30 Mayo
15:30
Schalke 04
15:30
Werder Bremen
Sab 30 Mayo
15:30
Wolfsburg
15:30
Eintracht Frankfurt
by - ISO Country Code Liga Bielorrusia »
am - ISO Country Code Liga Armenia Grupo 2 »
Sab 30 Mayo
13:45
FC Lori
13:45
Noah
Sab 30 Mayo
17:15
Ararat-Armenia
17:15
Shirak
kr - ISO Country Code K League 1 »
Sab 30 Mayo
09:30 finalizado
Gangwon FC
1 - 0
Jeonbuk Motors INFO
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 5'
Gwangju FC
0 - 0
Ulsan Hyundai
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 5'
Daewoo Royals
0 - 0
Suwon Bluewings
ua - ISO Country Code Liga Ucraniana Grupo 2 »
Sab 30 Mayo
13:00
Kolos Kovalivka
13:00
Desna Chernihiv
Sab 30 Mayo
16:00
Oleksandria
16:00
Zorya Luhansk
ua - ISO Country Code Liga Ucraniana Grupo 3 »
Sab 30 Mayo
16:00
Dnipro-1
16:00
Olimpik Donetsk
de - ISO Country Code 3. Liga »
Sab 30 Mayo
14:00
Waldhof Mannheim
14:00
KFC Uerdingen 05
Sab 30 Mayo
14:00
Meppen
14:00
Würzburger Kickers
Sab 30 Mayo
14:00
Magdeburg
14:00
Kaiserslautern
Sab 30 Mayo
14:00
Sonnenhof
14:00
Unterhaching
Sab 30 Mayo
14:00
Ingolstadt 04
14:00
Bayern München II
Sab 30 Mayo
14:00
Braunschweig
14:00
Viktoria Köln
Sab 30 Mayo
14:00
Zwickau
14:00
Hansa Rostock
hr - ISO Country Code Copa Croata »
Sab 30 Mayo
20:15
NK Slaven Belupo
20:15
Lokomotiva
hu - ISO Country Code Liga Hungría »
Sab 30 Mayo
19:00
Diósgyőr VTK
19:00
Mezőkövesd-Zsory
Sab 30 Mayo
16:55
Várda SE
16:55
Újpest FC
Sab 30 Mayo
21:05
Paksi SE
21:05
Fehérvár
ee - ISO Country Code Liga Estonia »
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 5'
FC Flora Tallin
0 - 0
Tallinna Kalev
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 5'
Kuressaare
0 - 0
Trans
Sab 30 Mayo
18:00
TJK Legion
18:00
Tammeka
kr - ISO Country Code K League 2 »
Sab 30 Mayo
09:00 finalizado
Jeonnam Dragons
1 - 1
FC Anyang INFO
Sab 30 Mayo
11:30 En juego 35'
Gyeongnam
0 - 0
Daejeon Citizen
kr - ISO Country Code K3 League »
Sab 30 Mayo
07:00 finalizado
Jeonju Citizen
1 - 3
Gangneung City INFO
Sab 30 Mayo
08:00 finalizado
Mokpo City
1 - 2
Gyeongju HNP INFO
Sab 30 Mayo
08:00 finalizado
Gyeongju Citizen
1 - 0
Chuncheon INFO
Sab 30 Mayo
08:00 finalizado
Hwaseong
2 - 1
Daejeon Korail INFO
Sab 30 Mayo
10:00
Pyeongtaek Citizen
10:00
Changwon City
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 5'
Cheongju FC
0 - 0
Busan Transportation
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 5'
Gimhae City
0 - 0
Yangju Citizen
Sab 30 Mayo
12:00 En juego 4'
Cheonan City
0 - 0
Gimpo Citizen
kr - ISO Country Code K4 League »
Sab 30 Mayo
06:00 finalizado
Seoul Jungnang
0 - 3
Yangpyeong INFO
Sab 30 Mayo
07:00 finalizado
Pocheon
2 - 1
Yeoju Citizen INFO
Sab 30 Mayo
07:00
Goyang Citizen
07:00
Siheung Citizen
Sab 30 Mayo
08:00 finalizado
Namdong FC
1 - 0
Chungju Citizen INFO
Sab 30 Mayo
08:00 finalizado
Icheon Citizen
2 - 2
Jinju Citizen INFO
Sab 30 Mayo
10:00 finalizado
Seoul United
1 - 2
Ulsan Citizen INFO
by - ISO Country Code Segunda Bielorrusia »
Sab 30 Mayo
13:00
Sputnik Rechitsa
13:00
Krumkachy
Sab 30 Mayo
14:00
Volna Pinsk
14:00
Lokomotiv Gomel
Sab 30 Mayo
15:00
FK Lida
15:00
Khimik Svetlogorsk
Sab 30 Mayo
17:00
FC Slonim
17:00
Granit Mikashevichi
cr - ISO Country Code Primera Costa Rica - Clausura »
Sab 30 Mayo
23:00
Jicaral Sercoba
23:00
U Universitarios
Sab 30 Mayo
23:00
AD Grecia
23:00
Guadalupe
lt - ISO Country Code Liga Lituania »
me - ISO Country Code Liga Montenegro »
Sab 30 Mayo
20:00
Zeta
20:00
FK Rudar Pljevlja
Sab 30 Mayo
20:30
Mladost
20:30
Iskra Danilovgrad
Sab 30 Mayo
20:00
Kom Podgorica
20:00
Sutjeska
Sab 30 Mayo
20:00
Petrovac
20:00
Titograd Podgorica
Sab 30 Mayo
20:00
Buducnost
20:00
Grbalj
me - ISO Country Code Segunda Montenegro »
Sab 30 Mayo
17:30
FK Drezga
17:30
FK Bokelj
es - ISO Country Code Partidos Amistosos »
Sab 30 Mayo
14:00
Mjällby
14:00
Trelleborgs FF
Sab 30 Mayo
14:00
Norrköping
14:00
Djurgårdens
Mar 30 Jun
17:00
MAS Táborsko
17:00
Viktoria Plzeň II
Sab 30 Mayo
10:00 finalizado
Písek
2 - 1
Bohemians 1905 II INFO
Sab 30 Mayo
10:00 finalizado
Slavia Praha II
1 - 2
Benešov INFO
Sab 30 Mayo
14:00
Sirius
14:00
Orebro SK
Sab 30 Mayo
10:15 En juego 90'
Chlumec Cidlinou
7 - 2
Trutnov
Sab 30 Mayo
16:00
Beroe
16:00
Arda Kardzhali
Sab 30 Mayo
18:00
Tabor Sežana
18:00
FC Koper
Sab 30 Mayo
12:00
Olimpija Ljubljana
12:00
Gorica
Sab 30 Mayo
13:00 Aplazado
Bilje
13:00
Tabor Sežana
Sab 30 Mayo
17:00
Cherno More Varna
17:00
Etar
Sab 30 Mayo
13:00
Rosenborg BK
13:00
FK Bodo Glimt
Sab 30 Mayo
14:30
Vorwarts Steyr
14:30
FC Juniors OÖ
Sab 30 Mayo
16:00
Gorica
16:00
NK Varazdin
Sab 30 Mayo
17:00
Rudar Velenje
17:00
Dekani
Sab 30 Mayo
14:00
Celje
14:00
Triglav
Sab 30 Mayo
18:00
Maribor
18:00
ASK Bravo
Sab 30 Mayo
10:00
Frýdek-Místek
10:00
Havířov
Sab 30 Mayo
10:30 En juego 85'
Přerov
3 - 2
HFK Olomouc
Sab 30 Mayo
11:00 En juego 56'
Pohronie
3 - 1
Ruzomberok
Sab 30 Mayo
14:00
Dalvík / Reynir
14:00
IF Grótta
Sab 30 Mayo
14:00
Leiknir Reykjavik
14:00
ÍR Reykjavík
pl - ISO Country Code Liga Polaca »
Sab 30 Mayo
20:00
Lech Poznań
20:00
Legia Warszawa
Sab 30 Mayo
15:00
LKS Lodz
15:00
KS Górnik Zabrze
Sab 30 Mayo
17:30
Piast Gliwice
17:30
Wisla Kraków
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Sab 30 Mayo
16:00
Slovan Liberec
16:00
Slovácko
Sab 30 Mayo
16:00
Zlin
16:00
Baník Ostrava
Sab 30 Mayo
18:00
Viktoria Plzeň
18:00
Mladá Boleslav
Sab 30 Mayo
14:00
Sigma Olomouc
14:00
Pribram
Sab 30 Mayo
20:00
Slavia Praha
20:00
Jablonec
cz - ISO Country Code 2. Liga Checa »
Sab 30 Mayo
17:00
Hradec Králové
17:00
Třinec
Sab 30 Mayo
17:00
Prostějov
17:00
Vitkovice
Sab 30 Mayo
17:00
Slavoj Vyšehrad
17:00
Líšeň
Sab 30 Mayo
10:15 finalizado
Viktoria Žižkov
0 - 1
Chrudim INFO
rs - ISO Country Code Liga Serbia »
rs - ISO Country Code Segunda Serbia »
Sab 30 Mayo
17:30
Novi Pazar
17:30
Dinamo Vranje
Sab 30 Mayo
17:30
Grafičar
17:30
Bačka Palanka
Sab 30 Mayo
17:30
Žarkovo
17:30
FK Zlatibor Cajetina

Follow BeSoccer on Facebook