noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Grupo 2
Vie 12 Jun
CS U Craiova CS U Craiova
19:00
Botosani Botosani
Dom 14 Jun
CFR Cluj CFR Cluj
19:00
FCSB FCSB
Lun 15 Jun
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
19:00
CS Gaz Metan Mediaş Metan Mediaş
Equipo / Puntos
1 CFR Cluj CLU 30
2 FCSB STB 26
3 CS U Craiova CSU 26
 
4 FC Astra Giurgiu AST 24
5 Botosani BOT 24
6 CS Gaz Metan Mediaş GAZ 23
Grupo 3
Sab 13 Jun
Voluntari Voluntari
13:30
FC Academica Clinceni Academica Clinceni
Sepsi Sepsi
16:00
Hermannstadt Hermannstadt
Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti
19:00
Chindia Târgovişte Chindia
Dom 14 Jun
Viitorul Constanţa Viitorul
16:00
CSMS Iaşi CSMS Iaşi
Equipo / Puntos
1 Viitorul Constanţa VIT 24
2 Sepsi SSG 19
3 Hermannstadt HER 17
4 Dinamo Bucureşti DBU 17
 
5 CSMS Iaşi CSM 15
6 FC Academica Clinceni ARG 14
7 Chindia Târgovişte CHI 14
8 Voluntari VOL 12
Grupo 2
Vie 06 Mar
Dacia Unirea Brăila Dacia Unirea Bră.
4-1
Metalul Buzău Metalul Buzău
Sab 07 Mar
Tunari Tunari
2-1
Viitorul Ianca Viitorul Ianca
CSM Medgidia CSM Medgidia
2-0
Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe .
Agricola Borcea Agricola Borcea
2-2
FCSB II FCSB II
Afumati Afumati
1-2
Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu
Unirea Slobozia Unirea Slobozia
3-0
Poseidon 2 Mai Poseidon 2 Mai
Axiopolis Axiopolis
3-1
Înainte Modelu Înainte Modelu
Făurei Făurei
1-1
Gloria Popești-Leordeni Gloria
Equipo / Puntos
1 Unirea Slobozia UNI 40
2 Mostiştea Ulmu MOS 37
3 Afumati AFU 36
4 Tunari TUN 36
5 Înainte Modelu IMO 26
6 Gloria Popești-Leordeni GLO 25
7 Viitorul Ianca CVI 25
8 Făurei CSF 21
 
9 Agricola Borcea BOR 21
10 Poseidon 2 Mai CSP 20
11 Metalul Buzău MBU 20
12 CSM Medgidia CSM 15
13 Axiopolis AXI 15
14 Dacia Unirea Brăila DUB 11
15 FCSB II FCS 10
16 Recolta Gheorghe Doja RGD 2
at - ISO Country Code Segunda Austria »
de - ISO Country Code Bundesliga »
Sab 06 Jun
15:30
B. Leverkusen
15:30
Bayern München
Sab 06 Jun
18:30
B. Dortmund
18:30
Hertha BSC
Sab 06 Jun
15:30
Fortuna
15:30
Hoffenheim
Sab 06 Jun
15:30
Eintracht
15:30
Mainz 05
Sab 06 Jun
15:30
RB Leipzig
15:30
Paderborn
pt - ISO Country Code Liga Portuguesa »
Sab 06 Jun
22:15
Boavista
22:15
Moreirense
es - ISO Country Code Partidos Amistosos »
Sab 06 Jun
10:00
Benešov
10:00
MAS Táborsko
Sab 06 Jun
14:00
Viktoria Plzeň
14:00
Písek
Sab 06 Jun
10:00
Bohemians 1905 II
10:00
Slavia Praha II
Sab 06 Jun
17:00
Náchod
17:00
Chlumec nad Cidlinou
Sab 06 Jun
17:00
Trutnov
17:00
Dvůr Králové
Sab 06 Jun
13:00
Seinäjoen JK
13:00
FC Haka Valkeakoski
Sab 06 Jun
13:15
TPS Turku
13:15
PIF
Sab 06 Jun
13:00
Sarpsborg 08
13:00
Sandefjord Fotball
Sab 06 Jun
10:30
HJK Helsinki
10:30
Gnistan
Sab 06 Jun
11:00
Banga Gargzdai
11:00
Neptunas
Sab 06 Jun
12:00
Sogndal
12:00
Aalesunds FK
Sab 06 Jun
13:00
JJK Jyväskylä
13:00
TPV Tampere
Sab 06 Jun
14:00
FC Honka Espoo
14:00
FC Lahti
Sab 06 Jun
14:00
KuPS Kuopio
14:00
KPV
Sab 06 Jun
14:00
Musan Salama
14:00
Rauma
Sab 06 Jun
14:00
RoPS Rovaniemi
14:00
AC Kajaani
Sab 06 Jun
15:00
MYPA
15:00
Sudet
Sab 06 Jun
15:00
Nitra
15:00
Ruzomberok
Sab 06 Jun
18:00
Sandnes Ulf
18:00
Viking Stavanger
Sab 06 Jun
14:00
AC Oulu
14:00
JS Hercules
Sab 06 Jun
10:15
Admira Praha
10:15
Loko Vltavin
Sab 06 Jun
10:30
FC Vaduz
10:30
Zurich
Sab 06 Jun
11:00
Aarau
11:00
Thun
Sab 06 Jun
11:00
Luzern
11:00
Schaffhausen
Sab 06 Jun
13:45
Servette
13:45
Neuchâtel Xamax
Sab 06 Jun
14:00
AC Oulu
14:00
Hércules
Sab 06 Jun
16:00
Espoon Palloseura
16:00
FC Espoo
Sab 06 Jun
10:00
Sepsi
10:00
Chindia Târgovişte
Sab 06 Jun
13:30
CS U Craiova
13:30
Viitorul Constanţa
Sab 06 Jun
10:30
Hlučín
10:30
Odra Petřkovice
Sab 06 Jun
13:00
Winterthur
13:00
YF Juventus
Sab 06 Jun
14:00
Slovan Bratislava
14:00
Pohronie
Sab 06 Jun
14:00
Stjarnan
14:00
Leiknir Reykjavik
gr - ISO Country Code Super League Griega Grupo 2 »
Sab 06 Jun
20:30
Aris Thessaloniki
20:30
OFI
gr - ISO Country Code Super League Griega Grupo 3 »
Sab 06 Jun
18:15
Panionios
18:15
Volos New Football
Dom 07 Jun
17:45
Xanthi
17:45
Atromitos
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones »
Sab 06 Jun
15:00 Aplazado
Rusia
15:00
Serbia
Sab 06 Jun
20:00 Aplazado
Noruega
20:00
Eslovaquia
Sab 06 Jun
Aplazado
Países Bajos
-
Gales
de - ISO Country Code 2. Liga »
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Sab 06 Jun
20:00
Bohemians 1905
20:00
Sparta Praha
Sab 06 Jun
18:00
Slovan Liberec
18:00
Mladá Boleslav
Sab 06 Jun
16:00
Zlin
16:00
Pribram
bg - ISO Country Code Liga Bulgaria A PFG »
Sab 06 Jun
20:00
Vitosha Bistritsa
20:00
CSKA Sofia
Sab 06 Jun
17:45
Botev Plovdiv
17:45
Botev Vratsa
Sab 06 Jun
16:00
Dunav Ruse
16:00
Arda Kardzhali
hr - ISO Country Code Liga Croata HNL »
Sab 06 Jun
21:05
NK Varazdin
21:05
Dinamo Zagreb
Sab 06 Jun
18:55
NK Slaven Belupo
18:55
HNK Gorica
pl - ISO Country Code Liga Polaca »
hu - ISO Country Code Liga Hungría »
Sab 06 Jun
16:55
Mezőkövesd-Zsory
16:55
Paksi SE
Sab 06 Jun
19:00
Fehérvár
19:00
Várda SE
Sab 06 Jun
21:05
Újpest FC
21:05
Budapest Honved
ca - ISO Country Code Premier League Canadá »
Sab 06 Jun
Aplazado
HFX Wanderers
-
Atlético Ottawa
Sab 06 Jun
22:00 Aplazado
Pacific
22:00
Valour
at - ISO Country Code Bundesliga Austria Grupo 3 »
Sab 06 Jun
17:00
Rheindorf Altach
17:00
Swarovski Tirol
Sab 06 Jun
17:00
SKN St. Polten
17:00
Austria Wien
Sab 06 Jun
17:00
Admira
17:00
Mattersburg
by - ISO Country Code Liga Bielorrusia »
Sab 06 Jun
13:00
Slutsk
13:00
Torpedo Zhodino
Sab 06 Jun
15:00
Isloch
15:00
Rukh Brest
Sab 06 Jun
17:00
Slavia Mozyr
17:00
Neman Grodno
Sab 06 Jun
19:00
Dinamo Brest
19:00
Minsk
de - ISO Country Code 3. Liga »
ua - ISO Country Code Liga Ucraniana Grupo 2 »
se - ISO Country Code Segunda Suecia »
Sab 06 Jun
13:00 Aplazado
Umeå
13:00
Norrby
Sab 06 Jun
15:00 Aplazado
Degerfors
15:00
Trelleborgs FF
Sab 06 Jun
17:30 Aplazado
Dalkurd FF
17:30
Örgryte
Sab 06 Jun
17:30 Aplazado
Jönköpings
17:30
Västerås SK
ie - ISO Country Code Liga Irlanda »
Sab 06 Jun
20:45 Aplazado
Sligo Rovers
20:45
St Patrick's
ge - ISO Country Code Liga Georgia »
Sab 06 Jun
13:00 Aplazado
Merani Tbilisi
13:00
Kakheti Telavi
Sab 06 Jun
13:00 Aplazado
Dila Gori
13:00
Saburtalo
Sab 06 Jun
13:00 Aplazado
Chikhura
13:00
Dinamo Tbilisi
Sab 06 Jun
13:00 Aplazado
Torpedo Kutaisi
13:00
Lokomotivi Tbilisi
Sab 06 Jun
13:00 Aplazado
Samtredia
13:00
Dinamo Batumi
by - ISO Country Code Copa Bielorrusia »
Sab 06 Jun
14:00
Pripyat
14:00
Volna Pinsk
Sab 06 Jun
15:00
Energetik-BGU
15:00
Ostrovets
Sab 06 Jun
15:00
Stroitel Kopyl
15:00
FK Orsha
Sab 06 Jun
14:00
FC Gorki
14:00
Oshmyany
Sab 06 Jun
13:00
Polotsk
13:00
Khimik Svetlogorsk
Sab 06 Jun
12:00
Osipovichy
12:00
Sputnik Rechitsa
Sab 06 Jun
13:00
Zhitkovichi
13:00
FK Lida
Sab 06 Jun
15:00
Baranovichi
15:00
FK Smorgon
Sab 06 Jun
12:00
Bumprom
12:00
Dnepr Mogilev

Follow BeSoccer on Facebook