noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Liga Turca
Vie 12 Jun
Goztepe Goztepe
20:45
Trabzonspor Trabzonspor
Fenerbahçe Fenerbahçe
20:45
Kayserispor Kayserispor
Sab 13 Jun
İstanbul Başakşehir İstanbul
18:15
Alanyaspor Alanyaspor
Beşiktaş Beşiktaş
20:45
Antalyaspor Antalyaspor
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
20:45
Kasimpasa Kasimpasa
Dom 14 Jun
Genclerbirligi SK Genclerbirligi SK
18:15
Konyaspor Konyaspor
Rizespor Rizespor
20:45
Galatasaray SK Galatasaray SK
Gaziantep BB Gaziantep BB
20:45
Ankaragucu Ankaragucu
Lun 15 Jun
Sivasspor Sivasspor
20:45
Denizlispor Denizlispor
Equipo / Puntos
1 Trabzonspor TRA 53
2 İstanbul Başakşehir IST 53
3 Galatasaray SK GAL 50
4 Sivasspor SIV 49
5 Beşiktaş BJK 44
6 Alanyaspor ALA 43
7 Fenerbahçe FEN 40
8 Goztepe GOZ 37
9 Gaziantep BB GFK 32
 
10 Denizlispor DEN 31
11 Antalyaspor ANT 30
12 Genclerbirligi SK GEN 28
13 Kasimpasa KAS 26
14 Konyaspor KON 26
15 Yeni Malatyaspor YEN 25
16 Rizespor RIZ 25
17 Ankaragucu ANK 23
18 Kayserispor KAY 22
1. Lig
Vie 19 Jun
Erzurumspor Erzurumspor
-
Eskişehirspor Eskişehirspor
Umraniyespor Umraniyespor
-
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
Boluspor Boluspor
-
Altinordu Altinordu
Balikesirspor Balikesirspor
-
Menemen Belediyespor Menemen
Keciorengucu Keciorengucu
-
Bursaspor Bursaspor
Giresunspor Giresunspor
-
Adanaspor Adanaspor
Adana Demirspor Adana Demirspor
-
Osmanlıspor Osmanlıspor
Altay Altay
-
Akhisar Belediyespor Akhisar
Istanbulspor AS Istanbulspor AS
-
Hatayspor Hatayspor
Equipo / Puntos
1 Hatayspor HAT 53
2 Erzurumspor ERZ 47
3 Bursaspor BUR 46
4 Adana Demirspor ADA 45
5 Akhisar Belediyespor AKB 45
6 Fatih Karagümrük FAT 43
7 Altay ALT 43
8 Umraniyespor UMR 40
9 Giresunspor GIR 38
 
10 Keciorengucu KEC 35
11 Balikesirspor BAL 35
12 Menemen Belediyespor MEN 35
13 Istanbulspor AS IST 33
14 Altinordu ALT 31
15 Boluspor BOL 25
16 Osmanlıspor OSM 24
17 Adanaspor ADA 20
18 Eskişehirspor ESK 17
Grupo 2
Sab 18 Jul
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
-
Ağrı Spor Ağrı Spor
Erbaaspor Erbaaspor
-
Elaziz Belediyespor Elaziz
Karsiyaka Karsiyaka
-
Payas Payas
Kozanspor Kozanspor
-
Fethiyespor Fethiyespor
Tepecik Belediyespor Tepecik
-
Cizrespor 2010 Cizrespor 2010
Ofspor Ofspor
-
Turgutluspor Turgutluspor
Kemerspor Kemerspor
-
Erokspor Erokspor
Fatsa Belediye Fatsa Belediye
-
Kocaelispor Kocaelispor
Equipo / Puntos
1 Kocaelispor KOC 64
2 Belediye Derincespor BEL 50
3 Turgutluspor TUR 49
4 Erokspor ERO 47
5 Karsiyaka KAR 43
6 Tepecik Belediyespor TEP 41
7 Ofspor OFS 38
8 Fethiyespor FET 38
9 Ağrı Spor ASP 32
 
10 Cizrespor 2010 CIZ 31
11 Kozanspor KOZ 31
12 Erbaaspor ERB 27
13 Fatsa Belediye FAT 26
14 Payas PAY 25
15 Elaziz Belediyespor ELA 25
16 1877 Alemdağspor ALE 22
17 Kemerspor TEK 22
de - ISO Country Code Bundesliga »
Dom 31 Mayo
15:30
Monchengladbach
15:30
Union Berlin
Dom 31 Mayo
18:00
Paderborn
18:00
B. Dortmund
de - ISO Country Code 2. Liga »
Dom 31 Mayo
13:30
Hamburger SV
13:30
Wehen Wiesbaden
Dom 31 Mayo
13:30
Heidenheim
13:30
Erzgebirge Aue
Dom 31 Mayo
13:30
Dynamo Dresden
13:30
Stuttgart
by - ISO Country Code Liga Bielorrusia »
Dom 31 Mayo
15:00
Energetik-BGU
15:00
Vitebsk
Dom 31 Mayo
17:00
BATE Borisov
17:00
Isloch
Dom 31 Mayo
19:00
Rukh Brest
19:00
Dinamo Brest
am - ISO Country Code Liga Armenia Grupo 2 »
Dom 31 Mayo
14:45
Alashkert
14:45
Ararat
kr - ISO Country Code K League 1 »
Dom 31 Mayo
09:30
Seoul
09:30
Seongnam FC
Dom 31 Mayo
12:00
Incheon United
12:00
Pohang Steelers
ua - ISO Country Code Liga Ucraniana Grupo 2 »
Dom 31 Mayo
16:00
Shakhtar Donetsk
16:00
Dinamo Kiev
ua - ISO Country Code Liga Ucraniana Grupo 3 »
Dom 31 Mayo
13:00
Vorskla Poltava
13:00
FC Lviv
Dom 31 Mayo
13:00 Aplazado
Karpaty Lviv
13:00
Illichivets Mariupol
de - ISO Country Code 3. Liga »
Dom 31 Mayo
17:00
Carl Zeiss Jena
17:00
Chemnitzer
Dom 31 Mayo
13:00
1860 München
13:00
MSV Duisburg
Dom 31 Mayo
14:00
Preußen Münster
14:00
Hallescher FC
hr - ISO Country Code Copa Croata »
Dom 31 Mayo
20:15
Rijeka
20:15
Osijek
dk - ISO Country Code Liga Danesa »
Dom 31 Mayo
18:00
Esbjerg
18:00
Aalborg BK
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Dom 31 Mayo
18:00
Karviná
18:00
Sparta Praha
Dom 31 Mayo
14:00
Teplice
14:00
SFC Opava
Dom 31 Mayo
16:00
Bohemians 1905
16:00
České Budějovice
hu - ISO Country Code Liga Hungría »
ee - ISO Country Code Liga Estonia »
Dom 31 Mayo
12:00
Tulevik Viljandi
12:00
Nomme Kalju
Dom 31 Mayo
14:00
Levadia
14:00
Paide
ee - ISO Country Code Segunda Estonia »
Dom 31 Mayo
18:00
Maardu FC
18:00
Tammeka II
Dom 31 Mayo
18:00
Pärnu
18:00
K-Järve JK Järve
kr - ISO Country Code K League 2 »
Dom 31 Mayo
09:00
Ansan Greeners
09:00
Jeju United
Dom 31 Mayo
11:30
Chungnam Asan
11:30
Seoul E-Land
Dom 31 Mayo
11:30
Suwon FC
11:30
Bucheon FC 1995
pl - ISO Country Code Liga Polaca »
by - ISO Country Code Segunda Bielorrusia »
Dom 31 Mayo
14:00
Arsenal
14:00
Naftan Novopolotsk
Dom 31 Mayo
15:00
FK Orsha
15:00
Gomel
Dom 31 Mayo
16:00
FK Smorgon
16:00
Oshmyany
cr - ISO Country Code Primera Costa Rica - Clausura »
Dom 31 Mayo
03:00
CS Herediano
03:00
Santos de Guápiles
Dom 31 Mayo
23:00
Pérez Zeledón
23:00
Limón
dk - ISO Country Code Segunda Dinamarca »
Dom 31 Mayo
15:00
Vendsyssel
15:00
Fredericia
Dom 31 Mayo
14:00
Vejle BK
14:00
Næstved
Dom 31 Mayo
12:00
Nykøbing FC
12:00
Roskilde
es - ISO Country Code Partidos Amistosos »
cz - ISO Country Code 2. Liga Checa »
Dom 31 Mayo
17:00
Pardubice
17:00
Ústí nad Labem
Dom 31 Mayo
17:00
Vlašim
17:00
Baník Sokolov
rs - ISO Country Code Liga Serbia »
Dom 31 Mayo
17:30
Bačka Topola
17:30
Javor Ivanjica
Dom 31 Mayo
19:30
Mačva Šabac
19:30
Vozdovac
rs - ISO Country Code Segunda Serbia »
vn - ISO Country Code Copa Vietnam »
Dom 31 Mayo
12:00
Binh Duong
12:00
Thanh Hoa FC
Dom 31 Mayo
12:00
Can Tho
12:00
Bình Phước
Dom 31 Mayo
12:00
Quang Nam
12:00
Hong Linh Hà Tinh
Dom 31 Mayo
14:00
Ha Noi T T
14:00
Dong Thap
cr - ISO Country Code Ascenso Costa Rica - Play Offs Descenso »
Dom 31 Mayo
03:00
Curridabat
03:00
Santa Rosa
bi - ISO Country Code Liga Nacional B Burundi »
Dom 31 Mayo
13:00
New Oil
13:00
TOP Junior
Dom 31 Mayo
15:00
Unite Muyinga
15:00
Royal de Muramvya
bi - ISO Country Code Liga Burundi »
Dom 31 Mayo
15:30
Bumamuru
15:30
Olympic Star
Dom 31 Mayo
15:30
Musongati
15:30
LLB Académic
Dom 31 Mayo
15:30
Athlético Olympic
15:30
Bujumbura City
Dom 31 Mayo
15:30
Le Messager Ngozi
15:30
Dynamik
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
ee - ISO Country Code Segunda B Estonia »
Dom 31 Mayo
18:00
Läänemaa
18:00
Tabasalu Charma
Dom 31 Mayo
18:00
Keila
18:00
Tallinna Kalev II
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Grupo 1 »
Dom 31 Mayo
12:00
Tartu Welco II
12:00
Ajax Lasnamäe
Dom 31 Mayo
16:00
TJK Legion II
16:00
FCI Tallinn
Dom 31 Mayo
12:00
Sillamäe Kalev
12:00
Trans II
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Grupo 2 »
Dom 31 Mayo
12:00
Kuressaare II
12:00
Kose
Dom 31 Mayo
12:00
Poseidon JK
12:00
Joker
Dom 31 Mayo
12:00
Viimsi JK II
12:00
Vaprus Pärnu II

Follow BeSoccer on Facebook