noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Follo
  • Finnsnes
  • Hønefoss
  • Elverum
  • Fana
  • Gjøvik-Lyn
  • Byåsen
  • Vindbjart
  • Ørn Horten
  • Nybergsund IL-Trysil
  • Brumunddal
  • Fyllingsdalen
  • Vidar
  • FC Lyn Oslo
  • Stord
  • Sola Fotball
  • Pors Grenland
  • Strindheim
  • Mjølner
  • Ullern
  • Lysekloster
  • Oppsal
Grupo 2
Sab 27 Jun
Oppsal Oppsal
16:00
FK Tønsberg FK Tønsberg
Ørn Horten Ørn Horten
16:00
Mjondalen 2 Mjondalen 2
Dom 28 Jun
Halsen Halsen
18:00
Hønefoss Hønefoss
Pors Grenland Pors Grenland
18:00
Åssiden IF Åssiden IF
Lun 29 Jun
Follo Follo
19:00
Sarpsborg 08 II Sarpsborg 08 II
Strømsgodset II Strømsgodset II
19:00
Kråkerøy Kråkerøy
Fredrikstad II Fredrikstad II
20:00
Flint Flint
Equipo / Puntos
1 Follo FOL 0
2 Sarpsborg 08 II SAR 0
3 Pors Grenland POR 0
4 Mjondalen 2 MJO 0
5 Fredrikstad II FFK 0
6 Åssiden IF AIF 0
7 Flint IFL 0
 
8 Strømsgodset II STR 0
9 Ørn Horten ORN 0
10 Oppsal OPP 0
11 Hønefoss HON 0
12 Kråkerøy KRA 0
13 Halsen HIF 0
14 FK Tønsberg FKT 0
Grupo 3
Vie 26 Jun
Madla Madla
19:00
Åkra IL Åkra IL
Sab 27 Jun
Viking FK II Viking FK II
14:00
Djerv 1919 Djerv 1919
Vidar Vidar
15:00
Vindbjart Vindbjart
Brodd Brodd
16:00
Staal Jørpeland Staal Jørpeland
Express Express
16:00
Sola Fotball Sola Fotball
Mandalskameratene Mandalskameratene
16:00
Hinna Hinna
Dom 28 Jun
Donn Donn
14:00
 IK Start II IK Start II
Equipo / Puntos
1 Brodd BRO 0
2 Vidar VID 0
3  IK Start II IKS 0
4 Staal Jørpeland SJI 0
5 Sola Fotball SOL 0
6 Donn DON 0
7 Åkra IL AIL 0
 
8 Viking FK II VIK 0
9 Mandalskameratene MAN 0
10 Madla MAI 0
11 Express IEX 0
12 Hinna HIN 0
13 Djerv 1919 DJE 0
14 Vindbjart VIN 0
Grupo 4
Sab 27 Jun
Frigg Frigg
13:00
Fyllingsdalen Fyllingsdalen
IF Ready IF Ready
13:00
Fjora Fjora
Fana Fana
14:00
FC Lyn Oslo FC Lyn Oslo
Sogndal II Sogndal II
14:00
Sandviken Sandviken
Stord Stord
14:00
Brann II Brann II
Bjarg Bjarg
16:00
Årdal Årdal
Dom 28 Jun
Lysekloster Lysekloster
18:00
Os TF Os TF
Equipo / Puntos
1 Brann II BRA 0
2 Sandviken SAN 0
3 Os TF OTF 0
4 FC Lyn Oslo LYN 0
5 Fyllingsdalen FYL 0
6 Bjarg BJA 0
7 Årdal ARD 0
 
8 Stord STO 0
9 IF Ready IFR 0
10 Lysekloster LYS 0
11 Frigg FRI 0
12 Fjora FFK 0
13 Fana FAN 0
14 Sogndal II SOF 0
Grupo 5
Sab 27 Jun
Ranheim 2 Ranheim 2
14:00
Spjelkavik Spjelkavik
Strindheim Strindheim
14:00
Aalesunds FK II Aalesunds FK II
Kolstad Kolstad
15:00
Molde FK II Molde FK II
Tynset Tynset
16:00
NTNUI NTNUI
Volda Volda
16:00
Traeff Traeff
Dom 28 Jun
Byåsen Byåsen
18:00
Tiller IL Tiller IL
Melhus Melhus
18:00
Orkla Orkla
Equipo / Puntos
1 Aalesunds FK II AAL 0
2 Tiller IL TIL 0
3 Spjelkavik SPJ 0
4 Orkla ORK 0
5 NTNUI NTN 0
6 Molde FK II MOL 0
7 Byåsen BYA 0
 
8 Volda VFC 0
9 Traeff TFC 0
10 Strindheim STR 0
11 Ranheim 2 RAN 0
12 Melhus MEL 0
13 Kolstad KOL 0
14 Tynset TYN 0
Grupo 6
Vie 26 Jun
Skeid II Skeid II
19:00
Nordstrand Nordstrand
Sab 27 Jun
Rana Rana
12:00
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
Tromso 2 Tromso 2
13:00
Melbo IL Melbo IL
Bodø / Glimt II Bodø / Glimt II
14:00
Mjølner Mjølner
Skånland Skånland
16:00
Finnsnes Finnsnes
Dom 28 Jun
Skjervøy Skjervøy
16:00
Stabaek 2 Stabaek 2
Junkeren Junkeren
17:00
Ullern Ullern
Equipo / Puntos
1 Bodø / Glimt II FBG 0
2 Skjervøy SIK 0
3 Skånland SKA 0
4 Rana RFK 0
5 Melbo IL MIL 0
6 Lokomotiv Oslo LOK 0
7 Finnsnes FIN 0
 
8 Ullern ULL 0
9 Tromso 2 TRO 0
10 Skeid II SKE 0
11 Nordstrand NOR 0
12 Mjølner MJO 0
13 Junkeren IKJ 0
14 Stabaek 2 STA 0

Follow BeSoccer on Facebook