noscript image
  • Chevremont
  • Juliana 31
  • DOSKO
  • JOS Watergraafsmeer
  • FVC
  • De Valk
  • LONGA '30
  • Schaesberg
  • RKVV Velsen
  • ZVV Zaanlandia
  • VV Heerenveen
  • Woezik
  • SWZ
  • ZSV
  • WAVV
  • Zeeburgia
  • t Zand
  • Tubantia
  • DHC Delft
  • TOP Oss Amateurs
  • Alverna
  • ROHDA Raalte
Grupo 1
Dom 17 Feb
NVC NVC
14:00
ZVV Zaanlandia ZVV Zaanlandia
RKVV Velsen RKVV Velsen
14:00
Uitgeest Uitgeest
Legmeervogels	Legmeervogels
14:00
AFC 34 AFC 34
Hoofddorp Hoofddorp
14:00
AGB AGB
Zeeburgia Zeeburgia
14:00
Hillegom	Hillegom
LSVV LSVV
14:00
FC Boshuizen FC Boshuizen
JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
14:00
DSOV DSOV
Equipo / Puntos
1 JOS Watergraafsmeer JOS 33
2 FC Boshuizen FCB 30
3 Uitgeest UIT 29
4 RKVV Velsen RKV 27
5 LSVV LSV 21
6 Legmeervogels	LEG 20
7 AFC 34 AFC 19
 
8 DSOV DSO 18
9 NVC NVC 17
10 ZVV Zaanlandia ZAN 16
11 AGB AGB 16
12 Hoofddorp SVH 16
13 Hillegom	HIL 15
14 Zeeburgia ZEE 11
Grupo 2
Dom 17 Feb
Spartaan 20 Spartaan 20
14:00
VUC VUC
Zwervers Zwervers
14:00
VOC VOC
Den Hoorn Den Hoorn
14:00
Rood-Wit-Willebrord Rood-Wit-Willebror
FC Olympia FC Olympia
14:00
Groeneweg Groeneweg
BMT BMT
14:00
DHC Delft DHC Delft
Moerse Boys Moerse Boys
14:30
GLZ Delfshaven GLZ Delfshaven
DOSKO DOSKO
14:30
VELO VELO
Equipo / Puntos
1 Moerse Boys MOE 33
2 DHC Delft DEL 31
3 VOC VOC 31
4 VUC VUC 29
5 DOSKO DOS 24
6 GLZ Delfshaven GLZ 23
7 BMT BMT 21
 
8 Spartaan 20 RKS 21
9 Rood-Wit-Willebrord RKS 17
10 FC Olympia OLY 17
11 Den Hoorn SVD 13
12 Zwervers ZWE 13
13 VELO VEL 5
14 Groeneweg VVG 3
Grupo 3
Dom 17 Feb
Leones Leones
14:00
Oirschot Vooruit Oirschot Vooruit
Prinses Irene Prinses Irene
14:30
Juliana 31 Juliana 31
Alverna Alverna
14:30
Woezik Woezik
RKSV Rhode RKSV Rhode
14:30
TOP Oss Amateurs TOP Oss Amateurs
Brabantia Brabantia
14:30
HVCH HVCH
RKVV Best Vooruit RKVV Best Vooruit
14:30
Tilburg Tilburg
Nemelaer Nemelaer
14:30
t Zand t Zand
Equipo / Puntos
1 Juliana 31 JUL 39
2 TOP Oss Amateurs TOP 30
3 Nemelaer NEM 25
4 Leones SVL 20
5 Woezik WOE 19
6 t Zand TZA 18
7 RKSV Rhode RRH 17
 
8 Alverna ALV 16
9 Brabantia BRA 16
10 Oirschot Vooruit VVO 15
11 RKVV Best Vooruit RKV 15
12 Tilburg FCT 10
13 HVCH HVC 8
14 Prinses Irene RKS 7
Grupo 4
Dom 17 Feb
De Valk De Valk
14:30
Chevremont Chevremont
ZSV ZSV
14:30
Venlosche Boys Venlosche Boys
Geldrop Geldrop
14:30
Veritas Veritas
Hoensbroek Hoensbroek
14:30
Schaesberg Schaesberg
Wittenhorst Wittenhorst
14:30
RKSV Bekkerveld RKSV Bekkerveld
Venray Venray
14:30
RKSV Heeze RKSV Heeze
Susteren Susteren
14:30
Deurne Deurne
Equipo / Puntos
1 Hoensbroek FCH 28
2 ZSV ZSV 25
3 Chevremont CHE 25
4 Wittenhorst WIT 23
5 Venray VEN 23
6 Geldrop GEL 22
7 Deurne DEU 20
 
8 Veritas VVV 19
9 Susteren SUS 18
10 RKSV Heeze RKS 17
11 Venlosche Boys RKV 14
12 Schaesberg SCH 13
13 RKSV Bekkerveld RKS 13
14 De Valk DEV 5
Grupo 5
Dom 17 Feb
TVC '28 TVC '28
14:00
De Zweef De Zweef
BVC '12 Beek BVC '12 Beek
14:00
WAVV WAVV
Rigtersbleek Rigtersbleek
14:00
SC NEC SC NEC
Stevo Stevo
14:00
Tubantia Tubantia
Winterswijk Winterswijk
14:00
ROHDA Raalte ROHDA Raalte
Bemmel Bemmel
14:00
Heino Heino
BWO BWO
14:00
LONGA '30 LONGA '30
Equipo / Puntos
1 Bemmel BEM 31
2 ROHDA Raalte ROH 27
3 Stevo STE 26
4 LONGA '30 LON 25
5 Rigtersbleek RIG 23
6 BVC '12 Beek BVC 22
7 Winterswijk FCW 18
 
8 WAVV WAV 18
9 SC NEC SCN 16
10 TVC '28 TVC 16
11 Heino HEI 12
12 De Zweef DEZ 12
13 Tubantia TUB 9
14 BWO KSV 8
Grupo 6
Sab 16 Feb
SWZ SWZ
19:30
SVBO SVBO
Dom 17 Feb
FVC FVC
14:00
Stadspark Stadspark
VV Emmen VV Emmen
14:00
Noordster Noordster
GRC Groningen GRC Groningen
14:00
VV Heerenveen VV Heerenveen
Nieuw Buinen Nieuw Buinen
14:00
GOMOS GOMOS
VKW VKW
14:00
GAVC GAVC
WVV WVV
14:00
Bergum Bergum
Equipo / Puntos
1 SWZ SWZ 28
2 VV Emmen VVE 27
3 VKW VKW 26
4 VV Heerenveen VVH 24
5 SVBO SVB 23
6 FVC FVC 19
7 WVV WVV 18
 
8 GRC Groningen GRC 17
9 GOMOS GOM 17
10 Bergum BER 17
11 Stadspark SCS 14
12 GAVC GAC 11
13 Noordster VVN 7
14 Nieuw Buinen NIE 5

Follow BeSoccer on Facebook