noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Pskov 747
  • Angusht
  • Dynamo St Petersburg
  • Spartak Kostroma
  • Zenit Penza
  • Vityaz Podolsk
  • Cherepovets
  • Metallurg Asha
  • Karelia
  • Irtysh Omsk II
  • Shinnik Yaroslavl II
  • Mordovia Saransk II
  • Letniy Dozhdik
  • Balashikha
  • Vityaz Noginsk
  • Nizhny Novgorod II
  • Rosich
  • Dolgoprudny II
  • Akademiya Permskiy
  • Szyran-2003
  • FShM Torpedo
  • Legion Ivanteyevka
Grupo 1
Mié 30 Sep
Letniy Dozhdik Letniy Dozhdik
-
Trudovye Rezervy Trudovye Rezervy
Rosich Rosich
-
Rodina Moskva II Rodina Moskva II
Burevestnik Burevestnik
-
FShM Torpedo FShM Torpedo
Smena Moskva Smena Moskva
-
Gefest Gefest
Lokomotiv Moskva III Lokomotiv Moskva
-
Sakhalinets Sakhalinets
Zelenograd Zelenograd
-
Setun-Kuntsevo Setun-Kuntsevo
DYuSSh-75 DYuSSh-75
-
Geraklion Geraklion
Equipo / Puntos
1 Rodina Moskva II FRM 30
2 Rosich FKR 29
3 Zelenograd FKZ 27
4 Sakhalinets FKS 23
5 DYuSSh-75 DYU 21
6 Geraklion AFG 19
7 Letniy Dozhdik FKL 14
 
8 FShM Torpedo FST 13
9 Smena Moskva FKS 12
10 Lokomotiv Moskva III LOM 10
11 Gefest FKG 8
12 Burevestnik BUR 6
13 Setun-Kuntsevo FKS 4
14 Trudovye Rezervy STR 4
Grupo 2
Sab 24 Oct
Torpedo Miass Torpedo Miass
-
Prikamye Prikamye
Shakhter Korkino Shakhter Korkino
-
Zvezda Perm II Zvezda Perm II
Ilpar Ilpar
-
Metallurg Asha Metallurg Asha
Irtysh Omsk II Irtysh Omsk II
-
Tobol Kurgan	Tobol Kurgan
Chelyabinsk II Chelyabinsk II
-
Akademiya Permskiy Akademiya Permskiy
Mié 28 Oct
Tobol Kurgan	Tobol Kurgan
-
Chelyabinsk II Chelyabinsk II
Sab 31 Oct
Metallurg Magnitigorsk Metallurg
-
Akademiya Permskiy Akademiya Permskiy
Equipo / Puntos
1 Tobol Tobolsk TOB 0
2 Tyumen II FKT 0
3 Zenit Salavat FKZ 0
4 Prikamye FPP 0
5 Zvezda Perm II SZP 0
6 Metallurg Asha FMA 0
7 Metallurg Magnitigorsk MMM 0
 
8 Akademiya Permskiy APK 0
9 Chelyabinsk II FCC 0
10 Tobol Kurgan	TOB 0
11 Ilpar FII 0
12 Shakhter Korkino SKO 0
13 Torpedo Miass MIA 0
14 Irtysh Omsk II IRT 0
Grupo 3
Dom 04 Oct
Shinnik Yaroslavl II Shinnik Yaroslavl
-
Rostov Velikiy Rostov Velikiy
Fakel Kirov Fakel Kirov
-
Cherepovets Cherepovets
SShOR Tverskaya SShOR Tverskaya
-
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
Sshor Volga Sshor Volga
-
Agat Agat
Equipo / Puntos
1 Sshor Volga SVT 22
2 Fakel Kirov FKK 20
3 Cherepovets FKC 19
4 Agat AGY 13
5 Tekstilshchik II TIV 10
 
6 SShOR Tverskaya STO 8
7 Shinnik Yaroslavl II SHI 8
8 Rostov Velikiy FRV 7
9 Spartak Kostroma SPA 0
Grupo 5
Equipo / Puntos
1 Dynamo St Petersburg DIN 22
2 Elektron VN FKE 10
3 Karelia KAR 8
 
4 Khimik Koryazhma KKO 6
5 Sport Sankt-Peterburg SSP 6
6 Pskov 747 PSK 2
Grupo 6
Equipo / Puntos
1 Khimik-Avgust FKK 12
2 Zenit Penza ZEN 11
3 Dorozhnik DOR 10
 
4 Mordovia Saransk II MSA 7
5 Szyran-2003 SZY 7
6 Nizhny Novgorod II NIZ 0
Grupo 7
Mar 29 Sep
Ivanovskoye Ivanovskoye
3-0
Ardon 2018 Ardon 2018
Jue 01 Oct
Angusht Angusht
-
Ardon 2018 Ardon 2018
Ivanovskoye Ivanovskoye
-
Stroyinvest Ardon Stroyinvest Ardon
Equipo / Puntos
1 Ivanovskoye IVA 25
2 UOR-Dagestan UOR 17
3 Angusht ANG 15
4 Ardon 2018 ARD 13
 
5 Dinamo Dagestan DDA 10
6 Dynamo Makhachkala DMK 9
7 Stroyinvest Ardon SAR 0

Follow BeSoccer on Facebook