noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • FC Olimpia Satu Mare
  • Hărman
  • CSM Lugoj
  • Foresta Suceava
  • FC Ceahlaul Piatra Neamt
  • Naţional Sebiş
  • Millenium Giarmata
  • Metalurgistul Cugir
  • Sănătatea Cluj
  • Tunari
  • Ştiinţa Miroslava
  • Viitorul Domneşti
  • Gloria Popești-Leordeni
  • Unirea Slobozia
  • Paşcani
  • Înainte Modelu
  • Sporting Roşiorii
  • Filiaşi
  • Odorheiu Secuiesc
  • Cetate Deva
  • Măgura Cisnădie
  • Oltenita
Jueves, 15 Agosto 2019, 16:30 finalizado
Mié 14 Ago
16:30 Aplazado
Sănătatea Darabani Sănătatea
16:30
Foresta Suceava Foresta Suceava
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
CS Cârcea CS Cârcea
3-4
Filiaşi Filiaşi INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Minerul Costeşti Minerul Costeşti
2-3
Flacăra Horezu Flacăra Horezu INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Inter Petrila Inter Petrila
3-2
Metalurgistul Cugir Metalurgistul INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Voinţa Lupac Voinţa Lupac
1-0
Hunedoara Hunedoara INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Ghiroda Ghiroda
3-1
Dumbrăviţa Dumbrăviţa INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Progresul Pecica Progresul Pecica
2-3
Crisul Chisineu Cris Crisul Chisineu C. INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Naţional Sebiş Naţional Sebiş
0-2
Gloria Lunca Gloria Lunca INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
FC Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare
0-5
Sânmartin Sânmartin INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
FC Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia
1-2
Industria Galda Industria Galda INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
CS Floreşti CS Floreşti
0-4
Unirea Dej Unirea Dej INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Arieşul Turda Arieşul Turda
2-3
Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Măgura Cisnădie Măgura Cisnădie
2-0
Municipal Brasov Municipal Brasov INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Unirea Ungheni Unirea Ungheni
2-1
Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Real Bradu Real Bradu
0-3
Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Ajax Botoroaga Ajax Botoroaga
1-3
Alexandria Alexandria INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Viitorul Curiţa Viitorul Curiţa
0-1
KSE Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Universitatea Galaţi Universitatea
1-2
Focşani Focşani INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Avântul Zărneşti Avântul
5-6
Metalul Buzău Metalul Buzău INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Viitorul Ianca Viitorul Ianca
2-3
Făurei Făurei INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Viitorul Liteni Viitorul Liteni
(3)2-2(4)
FC Ceahlaul Piatra Neamt Ceahlaul Piatra N. INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Bărăganul Ciulniţa Bărăganul
2-5
Unirea Slobozia Unirea Slobozia INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Înainte Modelu Înainte Modelu
0-5
Gloria Popești-Leordeni Gloria INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
CSA Steaua Bucuresti Steaua Bucuresti
2-1
Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Viitorul Domneşti Viitorul Domneşti
0-9
Tunari Tunari INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Flacara Moreni Flacara Moreni
4-1
Pucioasa Pucioasa INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
FC Sacele FC Sacele
1-6
Olimpic Cetate Olimpic Cetate INFO
Mié 14 Ago
16:30 finalizado
Unirea Mirceşti Unirea Mirceşti
3-2
Ştiinţa Miroslava Ştiinţa INFO
Mié 14 Ago
19:00 finalizado
Victoria Cumpăna Victoria Cumpăna
3-0
Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul INFO
Jue 15 Ago
16:30 finalizado
ACS Gloria Bistriţa Gloria Bistriţa
1-3
Avântul Reghin Avântul Reghin INFO

Follow BeSoccer on Facebook