noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Beşiktaş
  • Fenerbahçe
  • Galatasaray SK
  • Osmanlıspor
  • Trabzonspor
  • İstanbul Başakşehir
  • Bursaspor
  • Konyaspor
  • Alanyaspor
  • Samsunspor
  • Karabükspor
  • Rizespor
  • Amedspor
  • Kayserispor
  • Akhisar Belediyespor
  • Eskişehirspor
  • Genclerbirligi SK
  • Bandirmaspor
  • Ankaragucu
  • Antalyaspor
  • Sivasspor
  • Hatayspor
Martes, 29 Octubre 2019, 11:00 finalizado
  • Estadio: Buca Arena

Alineación Altinordu - Amedspor

Resultados

Mar 29 Oct
11:00 finalizado
Altinordu Altinordu
3-1
Amedspor Amedspor INFO
Mar 29 Oct
11:00 finalizado
Hekimoglu Trabzon Hekimoglu Trabzon
3-0
Menemen Belediyespor Menemen INFO
Mar 29 Oct
11:00 finalizado
Cankirispor Cankirispor
1-3
Rizespor Rizespor INFO
Mar 29 Oct
11:45 finalizado
Nigde Anadolu Nigde Anadolu
(2)0-0(3)
Antalyaspor Antalyaspor INFO
Mar 29 Oct
12:30 finalizado
Eyupspor Eyupspor
1-0
Konyaspor Konyaspor INFO
Mar 29 Oct
14:30 finalizado
Altay Altay
1-0
Görelespor Görelespor INFO
Mar 29 Oct
16:30 finalizado
Adanaspor Adanaspor
3-0
Diyarbekirspor Diyarbekirspor INFO
Mar 29 Oct
18:30 finalizado
Alanyaspor Alanyaspor
3-0
Inegolspor Inegolspor INFO
Mié 30 Oct
11:00 finalizado
Gumushanespor Gumushanespor
0-3
Samsunspor Samsunspor INFO
Mié 30 Oct
11:00 finalizado
Belediye Vanspor Belediye Vanspor
1-0
Sancaktepe Belediye Istanbu Sancaktepe INFO
Mié 30 Oct
11:00 finalizado
Kastamonuspor Kastamonuspor
(4)1-1(5)
Erzincanspor Erzincanspor INFO
Mié 30 Oct
11:30 finalizado
Keciorengucu Keciorengucu
3-1
Siirt İl Özel İdaresi Siirt Özel İdar. INFO
Mié 30 Oct
11:30 finalizado
Payas Payas
2-3
Manisa BBSK Manisa BBSK INFO
Mié 30 Oct
11:45 finalizado
Kemerspor Kemerspor
2-3
Kasimpasa Kasimpasa INFO
Mié 30 Oct
12:00 finalizado
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
4-1
Bandirmaspor Bandirmaspor INFO
Mié 30 Oct
12:00 finalizado
Istanbulspor AS Istanbulspor AS
5-2
Tepecikspor Tepecikspor INFO
Mié 30 Oct
12:00 finalizado
Karacabey Belediye Genclik Karacabey Belediye
1-3
Tuzlaspor Tuzlaspor INFO
Mié 30 Oct
12:30 finalizado
Erzurumspor Erzurumspor
3-1
Bodrumspor Bodrumspor INFO
Mié 30 Oct
14:30 finalizado
Genclerbirligi SK Genclerbirligi SK
0-2
Erokspor Erokspor INFO
Mié 30 Oct
16:30 finalizado
Goztepe Goztepe
3-0
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor INFO
Mié 30 Oct
18:30 finalizado
Tarsus Idman Yurdu Tarsus Idman Yurdu
1-3
Fenerbahçe Fenerbahçe INFO
Jue 31 Oct
11:00 finalizado
Bayburt Bayburt
1-2
Bursaspor Bursaspor INFO
Jue 31 Oct
11:45 finalizado
BAK BAK
0-6
Sivasspor Sivasspor INFO
Jue 31 Oct
12:30 finalizado
Kirklarelispor Kirklarelispor
1-0
Ankaragucu Ankaragucu INFO
Jue 31 Oct
14:30 finalizado
Kayserispor Kayserispor
2-0
Bayrampasaspor Bayrampasaspor INFO
Jue 31 Oct
16:30 finalizado
Gaziantep BB Gaziantep BB
3-0
Turgutluspor Turgutluspor INFO
Jue 31 Oct
18:30 finalizado
Denizlispor Denizlispor
4-1
İçel İdmanyurdu Spor İçel İdmanyurdu INFO

Follow BeSoccer on Facebook