noscript image
  • Real Madrid
  • Barcelona
  • Atlético
  • Sevilla
  • Bayern München
  • Athletic
  • Tottenham Hotspur
  • Las Palmas
  • Valencia
  • Real Sporting
  • América
  • Cádiz
  • Man. City
  • Tigres UANL
  • Chivas Guadalajara
  • Villarreal
  • Toluca
  • BATE Borisov
  • Veracruz
  • Santos Laguna
  • Real Oviedo
  • Arsenal
Miércoles, 30 Enero 2019, 15:30 finalizado
  • Estadio: INEA stadion
Mié 30 Ene
10:00 finalizado
Banants Banants
5-3
Lokomotiv Yerevan Lokomotiv Yerevan INFO
Mié 30 Ene
10:00 finalizado
Shakhtyor Salihorsk Shakhtyor
2-1
Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa INFO
Mié 30 Ene
10:00 finalizado
ACS Poli Timişoara Poli Timişoara
1-0
Millenium Giarmata Millenium Giarmata INFO
Mié 30 Ene
10:00 finalizado
Teplice Teplice
1-3
Rigas Futbola Skola Rigas Futbola Sko. INFO
Mié 30 Ene
11:00 finalizado
TKP Elana Torun TKP Elana Torun
3-0
Sokół Kleczew Sokół Kleczew INFO
Mié 30 Ene
11:00 finalizado
III. Kerületi TVE III. Kerületi
0-2
Samsung Vác FC Samsung Vác FC INFO
Mié 30 Ene
12:00 Aplazado
Kobenhavn Kobenhavn
12:00
Stade Brestois Stade Brestois
Mié 30 Ene
12:00 finalizado
FC Lori FC Lori
0-2
FC Armavir FC Armavir INFO
Mié 30 Ene
12:00 finalizado
Belchatow Belchatow
4-0
Kalisz Kalisz INFO
Mié 30 Ene
12:00 finalizado
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas
3-2
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce INFO
Mié 30 Ene
12:00 finalizado
Termalica Bruk-Bet Nieciecz Termalica Bruk-Bet
1-1
Stal Rzeszow Stal Rzeszow INFO
Mié 30 Ene
12:00 finalizado
GKS Tychy 71 GKS Tychy 71
0-1
Puszcza Niepolomice Puszcza INFO
Mié 30 Ene
12:30 finalizado
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
1-1
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz INFO
Mié 30 Ene
12:30 finalizado
Astana Astana
2-4
Midtjylland Midtjylland INFO
Mié 30 Ene
12:30 finalizado
GKS Katowice GKS Katowice
5-0
Frýdek-Místek Frýdek-Místek INFO
Mié 30 Ene
13:00 finalizado
SonderjyskE SonderjyskE
1-0
Zlin Zlin INFO
Mié 30 Ene
14:00 finalizado
Wormatia Worms Wormatia Worms
3-2
Kaiserslautern II Kaiserslautern II INFO
Mié 30 Ene
14:00 finalizado
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
0-0
FC Petržalka FC Petržalka INFO
Mié 30 Ene
14:00 finalizado
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
1-1
Wattens Wattens INFO
Mié 30 Ene
14:00 finalizado
Yenisey Yenisey
1-1
Radnik Surdulica Radnik Surdulica INFO
Mié 30 Ene
14:00 finalizado
Solin Solin
2-1
Zadar Zadar INFO
Mié 30 Ene
14:30 finalizado
Ufa Ufa
2-1
Henan Jianye Henan Jianye INFO
Mié 30 Ene
14:30 finalizado
FC Koper FC Koper
3-2
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu INFO
Mié 30 Ene
14:30 finalizado
Sūduva Sūduva
3-0
FK Palanga FK Palanga INFO
Mié 30 Ene
15:00 finalizado
Austria Wien Austria Wien
0-3
Crvena Zvezda Crvena Zvezda INFO
Mié 30 Ene
15:00 finalizado
Istra 1961 Istra 1961
1-4
Triglav Triglav INFO
Mié 30 Ene
15:00 finalizado
Lučko Lučko
1-1
Jarun Jarun INFO
Mié 30 Ene
15:00 finalizado
Rubin Kazán Rubin Kazán
2-2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava INFO
Mié 30 Ene
15:30 finalizado
Lech Poznań Lech Poznań
0-1
Vozdovac Vozdovac INFO
Mié 30 Ene
15:30 finalizado
Al Jazira Al Jazira
1-2
Dinamo Brest Dinamo Brest INFO
Mié 30 Ene
15:30 finalizado
Cukaricki Stankom Cukaricki Stankom
1-1
KS Górnik Zabrze KS Górnik Zabrze INFO
Mié 30 Ene
15:30 finalizado
Rozwoj Katowice Rozwoj Katowice
1-3
Jastrzębie Jastrzębie INFO
Mié 30 Ene
16:00 finalizado
Orebro SK Orebro SK
0-0
Kobenhavn Kobenhavn INFO
Mié 30 Ene
16:00 finalizado
Varnsdorf Varnsdorf
2-2
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz INFO
Mié 30 Ene
18:00 finalizado
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1-3
Wuhan Zall Wuhan Zall INFO
Mié 30 Ene
18:00 finalizado
Třinec Třinec
5-0
Havířov Havířov INFO
Mié 30 Ene
18:00 finalizado
Szeol Szeol
3-1
Füzesgyarmati Füzesgyarmati INFO
Mié 30 Ene
18:00 finalizado
Schalke 04 II Schalke 04 II
2-2
Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 INFO
Mié 30 Ene
18:30 finalizado
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
5-2
Bischofswerdaer Bischofswerdaer INFO
Mié 30 Ene
19:00 finalizado
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
0-3
Kickers Offenbach FC Kickers Offenbach INFO
Mié 30 Ene
19:00 finalizado
Eintracht Braunschweig II Eintracht
2-2
Havelse Havelse INFO
Mié 30 Ene
19:00 finalizado
SC Wiener Viktoria Wiener Viktoria
1-6
Stripfing Stripfing INFO
Mié 30 Ene
19:30 finalizado
SV Wienerberger SV Wienerberger
2-2
Kottingbrunn Kottingbrunn INFO
Mié 30 Ene
19:30 Aplazado
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
19:30
Neusiedl Neusiedl
Mié 30 Ene
19:45 Aplazado
SSV Merten SSV Merten
19:45
Bonner SC Bonner SC
Mié 30 Ene
20:00 finalizado
Baumit Peggau Baumit Peggau
1-2
Pernegg Pernegg INFO
Mié 30 Ene
23:05 finalizado
Everton Viña del Mar Everton Viña
3-2
Colo Colo Colo Colo INFO

Follow BeSoccer on Facebook