noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Linares Deportivo
  • Socuéllamos
  • Llagostera
  • Mérida AD
  • L´Hospitalet
  • Algeciras
  • Caudal Deportivo
  • Sestao River
  • Racing Ferrol
  • Mensajero
  • CD Toledo
  • Lorca FC
  • Arandina
  • SD Formentera
  • Haro Deportivo
  • Portugalete
  • Lealtad Villaviciosa
  • Orihuela CF
  • Osasuna B
  • Laredo
  • Real Jaén
  • Náxara
Domingo, 10 Junio 2018, 12:00 finalizado
  • Estadio: Manuel Meler

Alineación SD Borja - UD San Fernando

Sab 02 Jun
18:00 finalizado
UM Escobedo UM Escobedo
0-3
Villarrobledo Villarrobledo INFO
Sab 02 Jun
18:00 finalizado
Náxara Náxara
2-1
Langreo Langreo INFO
Sab 02 Jun
20:00 finalizado
Orihuela CF Orihuela CF
1-1
AD Ceuta FC AD Ceuta FC INFO
Dom 03 Jun
11:30 finalizado
Alavés B Alavés B
0-2
Cádiz B Cádiz B INFO
Dom 03 Jun
12:00 finalizado
RSD Alcalá RSD Alcalá
1-1
SCD Durango SCD Durango INFO
Dom 03 Jun
12:00 finalizado
Ejea Ejea
2-0
Tenerife B Tenerife B INFO
Dom 03 Jun
12:00 finalizado
At. Sanluqueño At. Sanluqueño
1-0
Mallorca B Mallorca B INFO
Dom 03 Jun
12:00 finalizado
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS
1-1
Mutilvera Mutilvera INFO
Dom 03 Jun
12:15 finalizado
UD Ibiza UD Ibiza
0-0
Getafe B Getafe B INFO
Dom 03 Jun
13:00 finalizado
UD San Fernando UD San Fernando
1-0
SD Borja SD Borja INFO
Dom 03 Jun
16:30 finalizado
Racing C. Villalbés Racing Villalbés
1-1
At. Levante At. Levante INFO
Dom 03 Jun
17:00 finalizado
Socuéllamos Socuéllamos
1-0
CP Cacereño CP Cacereño INFO
Dom 03 Jun
17:30 finalizado
CD Castellón CD Castellón
0-0
UE Sant Andreu UE Sant Andreu INFO
Dom 03 Jun
18:00 finalizado
Terrassa FC Terrassa FC
2-0
Compostela Compostela INFO
Dom 03 Jun
18:00 finalizado
Tarazona Tarazona
4-3
Unionistas CF Unionistas CF INFO
Dom 03 Jun
18:00 finalizado
Arandina Arandina
0-0
Almería B Almería B INFO
Dom 03 Jun
18:15 finalizado
Cirbonero Cirbonero
1-2
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo INFO
Dom 03 Jun
18:30 finalizado
Plasencia Plasencia
1-2
Portugalete Portugalete INFO
Sab 09 Jun
18:00 finalizado
Portugalete Portugalete
1-1
Plasencia Plasencia INFO
Sab 09 Jun
18:00 finalizado
Mutilvera Mutilvera
1-2
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS INFO
Sab 09 Jun
18:00 finalizado
Mallorca B Mallorca B
2-1
At. Sanluqueño At. Sanluqueño INFO
Sab 09 Jun
19:00 finalizado
SCD Durango SCD Durango
2-0
RSD Alcalá RSD Alcalá INFO
Dom 10 Jun
11:30 finalizado
Almería B Almería B
3-2
Arandina Arandina INFO
Dom 10 Jun
11:30 finalizado
Getafe B Getafe B
0-1
UD Ibiza UD Ibiza INFO
Dom 10 Jun
11:30 finalizado
At. Levante At. Levante
1-0
Racing C. Villalbés Racing Villalbés INFO
Dom 10 Jun
12:00 finalizado
Villarrobledo Villarrobledo
1-1
UM Escobedo UM Escobedo INFO
Dom 10 Jun
12:00 finalizado
Cádiz B Cádiz B
3-2
Alavés B Alavés B INFO
Dom 10 Jun
12:00 finalizado
SD Borja SD Borja
0-0
UD San Fernando UD San Fernando INFO
Dom 10 Jun
13:00 finalizado
Tenerife B Tenerife B
1-2
Ejea Ejea INFO
Dom 10 Jun
17:00 finalizado
Langreo Langreo
5-0
Náxara Náxara INFO
Dom 10 Jun
18:30 finalizado
CP Cacereño CP Cacereño
0-4
Socuéllamos Socuéllamos INFO
Dom 10 Jun
18:45 finalizado
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo
1-0
Cirbonero Cirbonero INFO
Dom 10 Jun
19:00 finalizado
Unionistas CF Unionistas CF
2-0
Tarazona Tarazona INFO
Dom 10 Jun
19:00 finalizado
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
1-1
CD Castellón CD Castellón INFO
Dom 10 Jun
19:00 finalizado
AD Ceuta FC AD Ceuta FC
(4)1-1(5)
Orihuela CF Orihuela CF INFO
Dom 10 Jun
20:00 finalizado
Compostela Compostela
3-0
Terrassa FC Terrassa FC INFO

Follow BeSoccer on Facebook