noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo App Huawei
  • Real Madrid
  • Barcelona
  • Atlético
  • Sevilla
  • Bayern München
  • Athletic
  • Tottenham Hotspur
  • Las Palmas
  • Valencia
  • Real Sporting
  • América
  • Cádiz
  • Villarreal
  • Toluca
  • BATE Borisov
  • Santos Laguna
  • Real Oviedo
  • Arsenal
  • Chelsea
  • Gimnàstic Tarragona
  • Pumas UNAM
  • Cruz Azul
Sábado, 16 Enero 2021, 11:00 Aplazado
  • Estadio: Stadion v Jiráskově ulici
Sab 16 Ene
08:00 finalizado
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
0-0
St George City FA St George City FA INFO
Sab 16 Ene
10:00 finalizado
Râmnicu Sarat Râmnicu Sarat
1-3
Gloria Buzău Gloria Buzău INFO
Sab 16 Ene
10:00 Aplazado
Újpest FC Újpest FC
10:00
Szeged 2011 Szeged 2011
Sab 16 Ene
10:00 finalizado
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
6-2
Huragan Morag Huragan Morag INFO
Sab 16 Ene
10:30 finalizado
Etar Etar
3-0
Spartak Pleven Spartak Pleven INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
FC Petržalka FC Petržalka
2-1
Komárno Komárno INFO
Sab 16 Ene
11:00 Aplazado
Hodonín-Šardice Hodonín-Šardice
11:00
Znojmo Znojmo
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
Gyirmot Gyirmot
0-0
Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE INFO
Sab 16 Ene
11:00 Aplazado
Belchatow Belchatow
11:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Sab 16 Ene
11:00 Aplazado
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
11:00
Sokol Živanice Sokol Živanice
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
Medjimurje Medjimurje
2-1
Istra 1961 Istra 1961 INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
NK Osijek NK Osijek
2-2
Fehérvár Fehérvár INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
SKRA Częstochowa SKRA Częstochowa
5-0
Wolka Pelkinska Wolka Pelkinska INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
Ruzomberok Ruzomberok
2-2
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
Podbrezová Podbrezová
4-1
Pohronie Pohronie INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
Baník Ostrava II Baník Ostrava II
2-0
Třinec Třinec INFO
Sab 16 Ene
11:00 finalizado
Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad
2-3
Chrudim Chrudim INFO
Sab 16 Ene
11:30 finalizado
Salzburg Salzburg
6-0
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
HB Køge HB Køge
2-0
Holbæk Holbæk INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Widzew Łódź Widzew Łódź
1-2
TKP Elana Torun TKP Elana Torun INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Brønshøj Brønshøj
0-0
AB Tårnby AB Tårnby INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
TS Polonia Bytom TS Polonia Bytom
2-3
Odra Opole Odra Opole INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Schaffhausen Schaffhausen
1-5
St. Gallen II St. Gallen II INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
2-2
Sokół Kleczew Sokół Kleczew INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Chemik Police Chemik Police
1-6
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Boldklubben Boldklubben
1-1
Roskilde Roskilde INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Lyngby BK Lyngby BK
5-2
Hellerup IK Hellerup IK INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Nordsjaelland Nordsjaelland
4-2
FC Helsingør FC Helsingør INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
4-4
Miedz Legnica Miedz Legnica INFO
Sab 16 Ene
12:00 finalizado
Senica Senica
2-1
Líšeň Líšeň INFO
Sab 16 Ene
12:30 finalizado
Næstved Næstved
2-1
Slagelse Slagelse INFO
Sab 16 Ene
12:30 finalizado
Beroe Beroe
3-0
Yantra Gabrovo Yantra Gabrovo INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Sered Sered
2-2
Banská Bystrica Banská Bystrica INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów
3-0
Hutnik Krakow Hutnik Krakow INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Wisła Płock Wisła Płock
2-0
Wigry Suwalki Wigry Suwalki INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Wisla Kraków Wisla Kraków
2-2
Žilina Žilina INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Soroksár SC Soroksár SC
0-4
Pécsi MFC Pécsi MFC INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
NK Varazdin NK Varazdin
4-0
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Metalac GM Metalac GM
4-0
Zemun Zemun INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Gorica Gorica
2-1
Tabor Sežana Tabor Sežana INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
4-1
Novi Pazar Novi Pazar INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
HNK Sibenik HNK Sibenik
1-1
Lokomotiva Lokomotiva INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Young Boys Young Boys
5-1
Stade Lausanne-Ouchy Stade INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Fremad Amager Fremad Amager
3-0
Avarta Avarta INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Termalica Nieciecza Termalica
0-2
Cracovia Krakow Cracovia Krakow INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Budapesti Vasas Budapesti Vasas
1-2
DAC DAC INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Brøndby IF Brøndby IF
1-2
Kolding IF Kolding IF INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
Randers Randers
5-3
Esbjerg Esbjerg INFO
Sab 16 Ene
13:00 finalizado
FC Rapid Bucuresti Rapid Bucuresti
4-1
Odorheiu Odorheiu INFO
Sab 16 Ene
13:30 finalizado
SJK Akatemia SJK Akatemia
1-2
FC Haka FC Haka INFO
Sab 16 Ene
13:30 finalizado
Akademija Pandev Akademija Pandev
2-1
FK Borec FK Borec INFO
Sab 16 Ene
13:45 finalizado
AC Oulu AC Oulu
2-0
RoPS Rovaniemi RoPS Rovaniemi INFO
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
2-0
Nielba Wagrowiec Nielba Wagrowiec INFO
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Nitra Nitra
2-1
Púchov Púchov INFO
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Ruzomberok Ruzomberok
14:00
Lipany Lipany
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Austria Wien Austria Wien
14:00
Horn Horn
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
14:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Budapesti Vasas Budapesti Vasas
14:00
Paksi SE Paksi SE
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Celje Celje
1-1
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava INFO
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Gornik Leczna Gornik Leczna
1-2
Stal Rzeszow Stal Rzeszow INFO
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
14:00
Mladosť Kalša Mladosť Kalša
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Servette Servette
14:00
Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Śląsk Wrocław II Śląsk Wrocław
3-2
Stal Brzeg Stal Brzeg INFO
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
NK Slaven Belupo NK Slaven Belupo
2-4
NK Croatia Sesvete Croatia Sesvete INFO
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
FC Wil FC Wil
14:00
Zurich Zurich
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Puskás Akadémia Puskás Akadémia
5-0
Újpest FC Újpest FC INFO
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Hajduk Split Hajduk Split
1-1
Croacia Zmijavci Croacia Zmijavci INFO
Sab 16 Ene
14:00 Aplazado
Salzburg Salzburg
14:00
Amstetten Amstetten
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
Ried Ried
3-1
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ INFO
Sab 16 Ene
14:00 finalizado
SKN St. Polten SKN St. Polten
0-1
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz INFO
Sab 16 Ene
14:30 finalizado
FC Lahti FC Lahti
3-1
Ekenäs IF Ekenäs IF INFO
Sab 16 Ene
14:30 Aplazado
Basel Basel
14:30
Chiasso Chiasso
Sab 16 Ene
14:30 finalizado
DVTK Borsodi DVTK Borsodi
3-2
Mezőkövesd-Zsory Mezőkövesd-Zsory INFO
Sab 16 Ene
14:30 finalizado
Hartberg Hartberg
1-3
SK Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt INFO
Sab 16 Ene
15:00 Aplazado
NJS NJS
15:00
PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa
Sab 16 Ene
15:00 finalizado
LASK LASK
5-0
SV Lafnitz SV Lafnitz INFO
Sab 16 Ene
15:00 finalizado
Grasshopper Grasshopper
3-2
Austria Lustenau Austria Lustenau INFO
Sab 16 Ene
15:00 finalizado
St. Gallen St. Gallen
2-0
Rheindorf Altach Rheindorf Altach INFO
Sab 16 Ene
16:00 finalizado
Young Boys Young Boys
3-2
Aarau Aarau INFO
Sab 16 Ene
16:00 Aplazado
Weiz Weiz
16:00
Grazer AK Grazer AK
Sab 16 Ene
16:30 finalizado
Puskás Akadémia Puskás Akadémia
3-0
Szombathelyi Haladas Szombathelyi INFO
Sab 16 Ene
17:00 finalizado
MTK Budapest MTK Budapest
0-1
Budapest Honved Budapest Honved INFO
Sab 16 Ene
18:00 finalizado
Zurich Zurich
1-1
Winterthur Winterthur INFO

Follow BeSoccer on Facebook