noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Ufa
  • Krylia Sovetov
  • Tom Tomsk
  • Torpedo Moskva
  • Rubin Kazán
  • Spartak Moskva
  • Ural Yekaterinburg
  • Anzhi
  • Kuban Krasnodar
  • Akhmat Grozny
  • Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
  • Arsenal Tula
  • Volgar Astrakhan
  • Yenisey
  • Sokol Saratov
  • Shinnik Yaroslavl
  • Dinamo Barnaul
  • FK Chita
  • FC Orenburg
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA-Khabarovsk
  • SKA Rostov
Miércoles, 26 Agosto 2020, 11:00 finalizado
Mié 26 Ago
11:00 finalizado
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
(8)0-0(7)
Fakel Fakel INFO
Mié 26 Ago
13:30 finalizado
Tom Tomsk Tom Tomsk
0-1
FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod INFO
Mié 26 Ago
14:00 finalizado
Yenisey Yenisey
2-1
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan INFO
Mié 26 Ago
14:00 finalizado
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
0-1
Chertanovo Chertanovo INFO
Mié 26 Ago
16:00 finalizado
FC Orenburg FC Orenburg
2-1
Alania-D Vladikavkaz Alania-D INFO
Mié 26 Ago
16:30 finalizado
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
5-0
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk INFO
Mié 26 Ago
17:00 finalizado
Neftekhimik Neftekhimik
0-1
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk INFO
Mié 26 Ago
17:30 finalizado
Veles Veles
4-1
Baltika Kaliningrad Baltika INFO
Mié 26 Ago
18:00 finalizado
Chayka Chayka
0-2
Tekstilshchik Tekstilshchik INFO
Mié 26 Ago
18:30 finalizado
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
1-2
Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl INFO
Mié 02 Sep
11:30 finalizado
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
(4)1-1(3)
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk INFO
Mié 02 Sep
12:00 finalizado
Leningradets Leningradets
2-1
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy INFO
Mié 02 Sep
15:00 finalizado
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
(6)0-0(5)
Sokol Saratov Sokol Saratov INFO
Mié 02 Sep
15:00 finalizado
Zvezda Perm Zvezda Perm
3-1
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk INFO
Mié 02 Sep
15:00 finalizado
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
2-1
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo INFO
Mié 02 Sep
16:00 finalizado
Kolomna Kolomna
2-3
Rodina Moskva Rodina Moskva INFO
Mié 02 Sep
16:00 finalizado
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
2-0
KamAZ KamAZ INFO
Mié 02 Sep
17:00 finalizado
Kaluga Kaluga
(6)0-0(7)
Salyut Belgorod Salyut Belgorod INFO
Mié 02 Sep
17:00 finalizado
Kuban Pavlovskaya Kuban Pavlovskaya
3-4
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol INFO
Mié 02 Sep
17:30 finalizado
Chernomorets Novorossisk Chernomorets
4-0
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk INFO

Follow BeSoccer on Facebook