noscript image
  • Paulista
  • União Barbarense
  • Marília
  • Independente SP
  • Rio Branco SP
  • São José
  • Catanduvense
  • Santacruzense
  • Matonense
  • Flamengo SP
  • Tupã
  • Jabaquara
  • América SP
  • Inter de Bebedouro
  • Itapirense
  • Fernandópolis
  • Vocem
  • Assisense
  • Bandeirante SP
  • Manthiqueira
  • Mauaense
  • Guarulhos
Sab 06 Abr
20:00
Nova Andradina Nova Andradina
20:00
Tupã Tupã
Dom 07 Abr
13:00
XV de Novembro XV de Novembro
13:00
Brasilis Brasilis
Dom 07 Abr
13:00
Independente SP Independente SP
13:00
Jaguariúna Jaguariúna
Dom 07 Abr
13:00
Itapirense Itapirense
13:00
União Barbarense União Barbarense
Dom 07 Abr
15:00
São José São José
15:00
Paulista Paulista
Dom 07 Abr
15:00
Amparo Amparo
15:00
Atlético Mogi Atlético Mogi
Dom 07 Abr
15:00
União Mogi União Mogi
15:00
CA Joseense CA Joseense
Dom 07 Abr
15:00
Flamengo SP Flamengo SP
15:00
Mauá Mauá
Dom 07 Abr
15:00
Mauaense Mauaense
15:00
USAC USAC
Dom 07 Abr
15:00
Barcelona EC Barcelona EC
15:00
Guarulhos Guarulhos
Dom 07 Abr
15:00
Fernandópolis Fernandópolis
15:00
José Bonifácio José Bonifácio
Dom 07 Abr
15:00
América SP América SP
15:00
Bandeirante SP Bandeirante SP
Dom 07 Abr
15:00
Taquaritinga Taquaritinga
15:00
Catanduvense Catanduvense
Dom 07 Abr
15:00
Catanduva Catanduva
15:00
Inter de Bebedouro Inter Bebedouro
Dom 07 Abr
15:00
Francana Francana
15:00
Grêmio Sãocarlense Grêmio
Dom 14 Abr
13:00
Vocem Vocem
13:00
Marília Marília
Dom 14 Abr
13:00
Elosport Elosport
13:00
Assisense Assisense
Dom 14 Abr
18:00
Itararé Itararé
18:00
Santacruzense Santacruzense

Clasificación

Grupo 1 Pts PJ V E P GF GC AVG
Leyenda
Siguiente fase
1 América SP América SP
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bandeirante SP Bandeirante SP
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fernandópolis Fernandópolis
0 0 0 0 0 0 0 0
4 José Bonifácio José Bonifácio
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova Andradina Nova Andradina
0 0 0 0 0 0 0 0
6 Osvaldo Cruz Osvaldo Cruz
0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tupã Tupã
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 2 Pts PJ V E P GF GC AVG
1 Catanduva Catanduva
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Catanduvense Catanduvense
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Francana Francana
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Grêmio Grêmio
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Inter Bebedouro Inter Bebedouro
0 0 0 0 0 0 0 0
6 Matonense Matonense
0 0 0 0 0 0 0 0
7 Taquaritinga Taquaritinga
0 0 0 0 0 0 0 0
Grupo 3 Pts PJ V E P GF GC AVG
1 Brasilis Brasilis
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Independente SP Independente SP
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Itapirense Itapirense
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jaguariúna Jaguariúna
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rio Branco SP Rio Branco SP
0 0 0 0 0 0 0 0
6 União Barbarense União Barbarense
0 0 0 0 0 0 0 0
7 XV de Novembro XV de Novembro
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 4 Pts PJ V E P GF GC AVG
1 Assisense Assisense
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Elosport Elosport
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Itararé Itararé
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Marília Marília
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Santacruzense Santacruzense
0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vocem Vocem
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 5 Pts PJ V E P GF GC AVG
1 Amparo Amparo
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Atlético Mogi Atlético Mogi
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Manthiqueira Manthiqueira
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Paulista Paulista
0 0 0 0 0 0 0 0
5 São José São José
0 0 0 0 0 0 0 0
6 CA Joseense CA Joseense
0 0 0 0 0 0 0 0
7 União Mogi União Mogi
0 0 0 0 0 0 0 0
GRUPO 6 Pts PJ V E P GF GC AVG
1 Barcelona EC Barcelona EC
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flamengo SP Flamengo SP
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Guarulhos Guarulhos
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jabaquara Jabaquara
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mauá Mauá
0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mauaense Mauaense
0 0 0 0 0 0 0 0
7 USAC USAC
0 0 0 0 0 0 0 0

Follow BeSoccer on Facebook