noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
  • Marek
  • Bansko
  • Pirin Razlog
  • Vereya
  • Lokomotiv Mezdra
  • Pirin Gotse Delchev
  • Spartak Pleven
  • Oborishte
  • Spartak Varna
  • Nesebar
  • Chernomorets Balchik
  • Akademik Svishtov
  • Svetkavitsa Targovishte
  • Inter Dobrich
  • Borislav 2009
  • Karnobat
  • Tryavna
  • Vihar Slavyanovo
  • FC Sevlievo
  • Botev Ihtiman
  • Levski Karlovo
  • Chavdar Etropole
Sab 08 Ago
17:00
Dimitrovgrad Dimitrovgrad
17:00
Sokol Markovo Sokol Markovo
Sab 08 Ago
17:00
Karnobat Karnobat
17:00
Levski Karlovo Levski Karlovo
Sab 08 Ago
17:00
Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv
17:00
Yambol 1915 Yambol 1915
Sab 08 Ago
17:00
Nesebar Nesebar
17:00
Haskovo 1957 Haskovo 1957
Sab 08 Ago
17:00
Rozova dolina Rozova dolina
17:00
Atletik Kuklen Atletik Kuklen
Sab 08 Ago
17:00
Spartak Plovdiv Spartak Plovdiv
17:00
Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie
Sab 08 Ago
17:00
Vereya Vereya
17:00
Borislav 2009 Borislav 2009
Sab 08 Ago
17:00
Zagorets Zagorets
17:00
Asenovets Asenovets
Dom 09 Ago
17:00
Rodopa Smolyan Rodopa Smolyan
17:00
Chernomorets 1919 Burgas Chernomorets 1919

Clasificación

Equipo Pts PJ V E P GF GC AVG
Leyenda
Ascenso
Playoffs de descenso
Descenso
1 Asenovets Asenovets
0 0 0 0 0 0 0 0
2 Atletik Kuklen Atletik Kuklen
0 0 0 0 0 0 0 0
3 Borislav 2009 Borislav 2009
0 0 0 0 0 0 0 0
4 Chernomorets 1919 Chernomorets 1919
0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dimitrovgrad Dimitrovgrad
0 0 0 0 0 0 0 0
6 Karnobat Karnobat
0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie
0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haskovo 1957 Haskovo 1957
0 0 0 0 0 0 0 0
9 Levski Karlovo Levski Karlovo
0 0 0 0 0 0 0 0
10 Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv
0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nesebar Nesebar
0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rodopa Smolyan Rodopa Smolyan
0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rozova dolina Rozova dolina
0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sokol Markovo Sokol Markovo
0 0 0 0 0 0 0 0
15 Spartak Plovdiv Spartak Plovdiv
0 0 0 0 0 0 0 0
16 Vereya Vereya
0 0 0 0 0 0 0 0
17 Yambol 1915 Yambol 1915
0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zagorets Zagorets
0 0 0 0 0 0 0 0

Follow BeSoccer on Facebook