Clasificación 2ª Catalana Alevin 2019
Clasificación
PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | DG | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
|
Segre E
V
V
V
|
9 |
3 |
3 | 0 | 0 | 38 | 3 | +35 |
2
|
|
Aem D
V
V
V
|
9 |
3 |
3 | 0 | 0 | 24 | 3 | +21 |
3
|
|
Rialp A
V
V
V
|
9 |
3 |
3 | 0 | 0 | 22 | 9 | +13 |
4
|
|
Mollerussa D
V
D
V
|
6 |
3 |
2 | 0 | 1 | 16 | 7 | +9 |
5
|
|
Fiflleida E
V
V
D
|
6 |
3 |
2 | 0 | 1 | 18 | 10 | +8 |
6
|
|
Escola de Futbol Baix Segri
D
V
V
|
6 |
3 |
2 | 0 | 1 | 17 | 19 | -2 |
7
|
|
Escola Cervera C D
V
V
D
|
6 |
3 |
2 | 0 | 1 | 8 | 22 | -14 |
8
|
|
Escola Intercomarcal B
D
V
E
|
4 |
3 |
1 | 1 | 1 | 11 | 18 | -7 |
9
|
|
BalÀfia Cfue E
D
D
V
|
3 |
3 |
1 | 0 | 2 | 14 | 12 | +2 |
10
|
|
Escola Ftarrega E
V
D
D
|
3 |
3 |
1 | 0 | 2 | 9 | 21 | -12 |
11
|
|
Bordeta de Lleida E
D
D
E
|
1 |
3 |
0 | 1 | 2 | 5 | 22 | -17 |
12
|
|
Pla Urgell C
D
D
D
|
0 |
3 |
0 | 0 | 3 | 9 | 20 | -11 |
13
|
|
Escola Tremp B
D
D
D
|
0 |
3 |
0 | 0 | 3 | 6 | 18 | -12 |
14
|
|
Escola Urgell A
D
D
D
|
0 |
3 |
0 | 0 | 3 | 5 | 18 | -13 |
PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | DG | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
|
Escola de Futbol Baix Segri
|
6 |
3 |
2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2
|
|
Mollerussa D
|
6 |
2 |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
|
Segre E
|
6 |
2 |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
|
BalÀfia Cfue E
|
3 |
2 |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5
|
|
Escola Intercomarcal B
|
3 |
1 |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6
|
|
Escola Cervera C D
|
3 |
1 |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7
|
|
Fiflleida E
|
3 |
2 |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
8
|
|
Rialp A
|
3 |
1 |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9
|
|
Aem D
|
3 |
1 |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10
|
|
Bordeta de Lleida E
|
1 |
2 |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11
|
|
Escola Urgell A
|
0 |
1 |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12
|
|
Escola Tremp B
|
0 |
0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13
|
|
Pla Urgell C
|
0 |
2 |
0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
14
|
|
Escola Ftarrega E
|
0 |
1 |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | DG | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
|
Rialp A
|
6 |
2 |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
|
|
Aem D
|
6 |
2 |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
|
Escola Ftarrega E
|
3 |
2 |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
4
|
|
Escola Cervera C D
|
3 |
2 |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5
|
|
Fiflleida E
|
3 |
1 |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6
|
|
Segre E
|
3 |
1 |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7
|
|
Escola Intercomarcal B
|
1 |
2 |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
8
|
|
Escola Urgell A
|
0 |
2 |
0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
9
|
|
Escola Tremp B
|
0 |
3 |
0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
10
|
|
Pla Urgell C
|
0 |
1 |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11
|
|
Bordeta de Lleida E
|
0 |
1 |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12
|
|
BalÀfia Cfue E
|
0 |
1 |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
13
|
|
Escola de Futbol Baix Segri
|
0 |
0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14
|
|
Mollerussa D
|
0 |
1 |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |